Metsamaa ost

Ostame metsamaad üle Eesti, igas piirkonnas. Meie eesmärgiks on aidata kaasa uue väärtusliku metsapõlve tekkimisele ning arendada Eesti metsamaad.

Metsamaa ostu puhul lähtume sellest, et mis seisus metsamaa on. Ostame nii raieküpse metsaga metsamaad kui ka raiutud metsamaad- selles osas meil piiranguid ei ole. 

Võimalusel võib meile müügiks pakkuda ka metsanoorendikele, keskealise metsaga metsamaad, võsa või osa suurest metsakinnistust. Meie pärusmaaks on igat tüüpi metsamaad. Omame rohkem kui 20 aastast kogemust metsade majandamisel. Just see teebki meid parimaks partneriks just Teile oma metsade majandamisel.

Metsamaa tüübid

Metsamaad on erinevat tüüpi. Lisaks asukohale ja metsa tihedusele on Eestimaal metsamaad erinevat liiki puudega. Kõige levinumad metsamaad on salumetsad, kuid meie ostame igasugust tüüpi metsamaad- palumetsasid, nõmmemetsasid, laanemetsasid, salumetsasid.

Lisaks võivad metsad olla igasuguses kasvustaadiumis ja küpsusastmes, see tähendab, et metsa võib olla juba harvendatud või tehtud raietöid.

Samuti ostame kuusikuid, kaasikuid, haavikuid ja männikuid. Ostame nii suuremaid kui ka väiksemaid kinnistuid.

Päringu sisus palume viidata sellele, et kas müüja soovib ostupakkumist metsakinnistule tervikuna või on huvitatud vaid metsaraiest ja raiutud metsamaterjali realiseerimisest.

Metsamaa müük on meiega kiire ja mugav

Meil on seoses metsatehingute ja metsamaade ostuga pikaajaline kogemus ning seetõttu teame, kuidas on kõige mugavam ja parem erinevaid metsamaade tehinguid teostada. 

Oleme kursis kõige värskemate metsandusega seotud detailide ja nõutega ning tänu sellele suudame tagada kliendi jaoks kiire ja muretu metsamaa müügi tehingu.

Soovid metsamaad müüa- võta meiega ühendust.

Metsamaa ost- Tumetamm aitab

Kui soovid metsamaade ja metsamaa ostu või müügi kohta rohkem infot, siis võta ühendust meie kogenud spetsialistidega. Aitame ja nõustame, kui vajate abi metsamaa ostu-müügi protsessi asjus. Meie kogenud spetsialistid aitavad kõikides metsamaaga seotud küsimustes. Omame üle 20 aasta kogemust erinevate metsamaaga seotud küsimustes. Seetõttu saame pakkuda metsaomanikule kindlustunnet, et tema metsamaa ostuks või metsaraie teostamiseks tehtud hinnapakkumine vastab reaalsele turuolukorrale.

Pakume parimat hinda teie maa ja kinnistute eest.

Vaata kõiki meie teenuseid ja võta meiega ühendust.

Kasulik link: Metsaportaal

MEIE TEENUSED

Metsakinnistute ost

Metsamaa ost

Ostame metsamaad üle Eesti, igas piirkonnas. Meie eesmärgiks on aidata kaasa uue väärtusliku metsapõlve tekkimisele ning kasvatada Eesti metsamaad.

Metsakinnistute ost

Põllumaa ost

Ostame Teilt põllumaad ning kanname selle eest hoolt. Saame Teie põllumaa eest pakkuda parimat hinda!

Metsakinnistute ost

Kinnistute ost ja hooldus

Uuendame raielangid ja aitame kaasa uue väärtusliku metsapõlve tekkimisele.

Metsakinnistute ost

Metsakasvatus

Arvestame vajadusega anda tulevastele põlvedele edasi elujõulised metsad ja elamisväärne keskkond.

MEESKOND

Metsakinnistute ost

Timo Tammik

Metsakinnistute ost

Romert rehe

Küsi Pakkumist

metsamaa ost
metsamaa ost